SKF Fotlager SY – 30×152 mm – SY30TF
Originalt delenummer: SY30TF
kr 709
kr 567,20 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering
Originalt delenummer: SY30TF
| Vekt | 1,12 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | SY30TF |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 30 mm |
| Husets lengde (L): | 152 mm |
| Husets bredde (A): | 38,1 mm |
| Total høyde (H): | 82 mm |
| Moneringshull, avstandsområde (J): | 108-127 mm |
| Aksel, vertikal avstand (H1): | 42,9 mm |
| Montering, gjengediameter: | M12 |
| Dynamisk radialbelastning: | 19,5 kN |
| Hustype: | Stållager |
| Husets materialtype: | Støpejern |
| Lager: Materiale: | Stål |
| Total bredde: | 42,2 mm |
Kulelager innsats med Låsekrage
Kulelager innsats med Låsekrage
Kulelager innsats med Låsekrage
Kulelager innsats med Låsekrage
Kulelager innsatser
Kulelager innsats med Låsekrage