SKF kulelager innsats YAT – 30×62 mm – YAT206
Originalt delenummer: YAT206
kr 339
kr 271,20 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering
Originalt delenummer: YAT206
| Vekt | 0,266 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | YAT206 |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter: | 30 mm |
| Utvendig diameter: | 62 mm |
| Bredde, ytterring: | 18 mm |
| Form på indre ring: | Sylindrisk |
| Lager: Antall rader: | 1 |
| Lager: Pakning: | 2RS |
| Materiale: | Stål |
| Dynamisk radialbelastning: | 19500N |
| Statisk radialbelastning: | 11200N |
| Smørbar: | Ja |
| Utvendig diameter av innerring: | 39,7 mm |