SKF kulelager innsats YET – 31,75|1-1/4″x62 mm – YET206104
Originalt delenummer: YET206104
Produktdetaljer
- Ensidig forlenget innerring med klemring
- Konveks ytterring med smørehull
- P-tetning
- Polyamidhus
kr 484
kr 387,20 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering
Originalt delenummer: YET206104
| Vekt | 0,296 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | YET206104 |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 1-1/4", 31,75 mm |
| Utvendig diameter (D): | 62 mm |
| Bredde, innerring (B): | 23,8 mm |
| Bredde, ytterring (C): | 18 mm |
| Form på indre ring: | Sylindrisk |
| Lager: Antall rader: | 1 |
| Lager: Pakning: | 2RS |
| Materiale: | Stål |
| Dynamisk radialbelastning: | 19500N |
| Statisk radialbelastning: | 11200N |
| Smørbar: | Ja |
| Maks. rotasjonshastighet | 6300r/min |
| Låsekrage, utvendig diameter (d2): | 44,1 mm |
| Låsekragens og innerringens bredde (B1): | 35,7 mm |
| Utvendig diameter av innerring (d1): | 39,7 mm |
| Gjenger (G2): | 5/16" UNF |