SKF kulelager innsats YAR – 30×62 mm – YAR2062RF
Originalt delenummer: YAR2062RF
kr 468
kr 374,40 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering
Originalt delenummer: YAR2062RF
| Vekt | 0,31 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | YAR2062RF |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 30 mm |
| Utvendig diameter (D): | 62 mm |
| Bredde, innerring (B): | 38,1 mm |
| Bredde, ytterring (C): | 18 mm |
| Lager: Antall rader: | 1 |
| Dynamisk radialbelastning: | 19500N |
| Statisk radialbelastning: | 11200N |
| Maks. rotasjonshastighet: | 3800 r/min |
| Avstand fra kulens sentrum til enden (S1): | 22,2 mm |
| Avstand fra låseskruens sentrum til enden (B4): | 5 mm |
| Utvendig diameter av innerring (d1): | 39,7 mm |