SKF kulelager innsats YEL – 30×62 mm – YEL2062F
Originalt delenummer: YEL2062F
Produktdetaljer
- Forlenget innerring med klemring på begge sider
- Konveks ytterring med smørehull
kr 559
kr 447,20 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering
Originalt delenummer: YEL2062F
| Vekt | 0,383 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | YEL2062F |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 30 mm |
| Utvendig diameter (D): | 62 mm |
| Bredde, innerring (B): | 36,5 mm |
| Bredde, ytterring (C): | 18 mm |
| Form på indre ring: | Sylindrisk |
| Lager: Antall rader: | 1 |
| Lager: Pakning: | 2RS |
| Materiale: | Stål |
| Dynamisk radialbelastning: | 15000N |
| Statisk radialbelastning: | 11200N |
| Smørbar: | Ja |
| Maks. rotasjonshastighet: | 6300 r/min |
| Avstand fra kulens sentrum til smørehullet (G2): | 5,95 mm |
| Utvendig diameter av innerring (d1): | 39,7 mm |