SKF kulelager innsats YET – 30,163|1-3/16″x62 mm – YET206103
Originalt delenummer: YET206103
Produktdetaljer
- Ensidig forlenget innerring med klemring
- Konveks ytterring med smørehull
- P-tetning
- Polyamidhus
kr 721
kr 576,80 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering
Originalt delenummer: YET206103
| Vekt | 0,315 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | YET206103 |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 1-3/16", 30,163 mm |
| Utvendig diameter (D): | 62 mm |
| Bredde, innerring (B): | 23,8 mm |
| Bredde, ytterring (C): | 18 mm |
| Form på indre ring: | Sylindrisk |
| Lager: Antall rader: | 1 |
| Lager: Pakning: | 2RS |
| Materiale: | Stål |
| Dynamisk radialbelastning: | 19500N |
| Statisk radialbelastning: | 11200N |
| Smørbar: | Ja |
| Maks. rotasjonshastighet | 6300r/min |
| Avstand fra kulens sentrum til smørehullet (G2): | 5,95 mm |
| Låsekrage, utvendig diameter (d2): | 44,1 mm |
| Låsekragens og innerringens bredde (B1): | 35,7 mm |
| Utvendig diameter av innerring (d1): | 39,7 mm |
Kulelager innsats med Låsekrage
Kulelager innsats med Låsekrage
Kulelager innsats med Låsekrage
Kulelager innsats med Låsekrage
Kulelager innsats med Låsekrage
Kulelager innsatser