SKF kulelager innsats YEL – 30×62 mm – YEL2062RFVL065
Originalt delenummer: YEL2062RFVL065
kr 709
kr 567,20 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering
Originalt delenummer: YEL2062RFVL065
| Vekt | 0,385 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | YEL2062RFVL065 |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 30 mm |
| Utvendig diameter (D): | 62 mm |
| Bredde, innerring (B1): | 48,4 mm |
| Bredde, ytterring (C): | 18 mm |
| Lager: Antall rader: | 1 |
| Dynamisk radialbelastning: | 15000N |
| Statisk radialbelastning: | 11200N |
| Låsekragens og innerringens bredde: | 48,4 mm |
Kulelager innsats med Låsekrage