SKF kulelager innsats YEL – 31,75|1-1/4″x62 mm – YEL2061042F
Originalt delenummer: YEL2061042F
Produktdetaljer
- Forlenget innerring med klemring på begge sider
- Konveks ytterring med smørehull
kr 929
kr 743,20 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering
Originalt delenummer: YEL2061042F
| Vekt | 0,355 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | YEL2061042F |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 1-1/4", 31,75 mm |
| Utvendig diameter (D): | 62 mm |
| Bredde, innerring (B): | 36,5 mm |
| Bredde, ytterring (C): | 18 mm |
| Form på indre ring: | Sylindrisk |
| Lager: Antall rader: | 1 |
| Lager: Pakning: | 2RS |
| Materiale: | Stål |
| Dynamisk radialbelastning: | 19500N |
| Statisk radialbelastning: | 11200N |
| Smørbar: | Ja |
| Maks. rotasjonshastighet: | 6300 r/min |
| Låsekragens og innerringens bredde (B1): | 48,4 mm |
| Utvendig diameter av innerring (d1): | 39,7 mm |
Kulelager innsats med Låsekrage
Kulelager innsats med Låsekrage
Kulelager innsatser