Timken Fotlager UCP – 35 mm – UCP207TIM
Produktdetaljer
- Innvendig lager har en forlenget innerring på begge sider med 2 justeringsskruer
- Kan smøres
- Selvjusterende kulelager
- Med bred innerring og kulelager
kr 581
kr 464,80 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering
| Vekt | 1,742 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | UCP207TIM |
| Lager: Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 35mm |
| Husets lengde (a): | 167 mm |
| Husets bredde (b): | 48 mm |
| Total høyde (W): | 95 mm |
| Avstand mellom monteringshull (E): | 127 mm |
| Montering, gjengediameter: | M14 |
| Dynamisk radialbelastning: | 25,7 kN |
| Statisk radialbelastning: | 15,4 kN |
| Hustype: | Stållager |
| Husets materialtype: | Støpejern |
| Monteringsplatebredde: | 18 mm |