INA/FAG Fotlager UCP – 35 mm – UCP207-J7
Originalt delenummer: UCP207-J7
Produktdetaljer
- Innvendig lager har en forlenget innerring på begge sider med 2 justeringsskruer
- Kan smøres
- Selvjusterende kulelager
- Med bred innerring og kulelager
kr 605
kr 484 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering
Originalt delenummer: UCP207-J7
| Vekt | 1,632 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | UCP207-J7 |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 35mm |
| Husets lengde (a): | 167 mm |
| Husets bredde (b): | 48 mm |
| Total høyde (W): | 93 mm |
| Avstand mellom monteringshull (E): | 127 mm |
| Aksel, vertikal avstand (h): | 47,6 mm |
| Lager, innerringbredde (Bi): | 42,9 mm |
| Hustype: | Stållager |
| Lagerkuler avstand til festeoverflate (n): | 17,5 mm |
| Smørenippel: | M6 |