Fotlager UCP, Ø35x167x48 mm til Rabe
Passer til:
- Merke: Rabe
- Originalt delenummer: 80087700E
kr 364
kr 291,20 + mva
7 stk på lager i Evje
| Vekt | 1,4 kg |
|---|---|
| Passer til: | |
| Originalt nummer: | UCP207 |
| Lager: Merke: | |
| Innvendig diameter: | 35 mm |
| Husets lengde: | 167 mm |
| Husets bredde: | 48 mm |
| Total høyde (w): | 93 |
| Avstand mellom monteringshull: | 127 mm |
| Aksel, vertikal avstand (h): | 47,6 mm |
| Flenstykkelse: | 18 mm |
| Lager, innerringbredde (Bi): | 42,9 mm |
| Hulldiameter: | 17x20x mm |
| Dynamisk belastning index (kN) | 25,7 |
| Statisk belastning (kN) | 14 |
| Husets materialtype: | Støpejern |
| Lagermateriale: | GG20 |
| j | 54 |