SKF Fotlager YUCP – 25 mm – YUCP205HSKF
Produktdetaljer
- Innvendig lager har en forlenget innerring på begge sider med 2 justeringsskruer
- Kan smøres
- Selvjusterende kulelager
- Med bred innerring og kulelager
kr 388
kr 310,40 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering
| Vekt | 0,83 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | YUCP205HSKF |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 25 mm |
| Husets lengde (a): | 139.5 mm |
| Husets bredde (b): | 38 mm |
| Total høyde (W): | 70,5 mm |
| Avstand mellom monteringshull (E): | 105 mm |
| Aksel, vertikal avstand (h): | 36,5 mm |
| Lager, innerringbredde (Bi): | 34,1 mm |
| Hustype: | Stållager |