| Vekt | 0,72 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | UCP205 |
| Lager: Merke: | |
| Innvendig diameter: | 25 mm |
| Husets lengde: | 140 mm |
| Husets bredde: | 38 mm |
| Total høyde (w): | 71 |
| Avstand mellom monteringshull: | 105 mm |
| Aksel, vertikal avstand (h): | 36,5 mm |
| Flenstykkelse: | 15 mm |
| Lager, innerringbredde (Bi): | 34 mm |
| Hulldiameter: | 13x16x mm |
| Dynamisk belastning index (kN) | 14 |
| Statisk belastning (kN) | 7,15 |
| Husets materialtype: | Støpejern |
| Lagermateriale: | GG20 |
| j | 42 |
Fotlager UCP – Ø25x140x38mm – UCP205
kr 183
kr 146,40 + mva
3 stk på lager i Evje



