INA/FAG Fotlager UCP – 25 mm – UCP205-J7
Originalt delenummer: UCP205-J7
Produktdetaljer
- Innvendig lager har en forlenget innerring på begge sider med 2 justeringsskruer
- Kan smøres
- Selvjusterende kulelager
- Med bred innerring og kulelager
kr 472
kr 377,60 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering
Originalt delenummer: UCP205-J7
| Vekt | 0,848 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | UCP205-J7 |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 25mm |
| Husets lengde (a): | 140 mm |
| Husets bredde (b): | 38 mm |
| Total høyde (W): | 71 mm |
| Avstand mellom monteringshull (E): | 105 mm |
| Aksel, vertikal avstand (h): | 36,5 mm |
| Lager, innerringbredde (Bi): | 34 mm |
| Hustype: | Stållager |
| Lagerkuler avstand til festeoverflate (n): | 14,3 mm |
| Smørenippel: | M6 |