| Vekt | 0,669 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | GK30DO |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 30 mm |
| Bredde (B): | 22 mm |
| Lager utvendig diameter (D): | 47 mm |
| Utvendig diameter av innerring (D1): | 34,2 mm |
| Kantvinkel (ß): | 6° |
| Diameter for senterbolt (D7): | 4 mm |
| Avstand fra aksel til senter (L7): | 37 mm |
| Akseldiameter: | 40 mm |
| Avstand fra senterhull til bunn (H2): | 51 mm |
| Ytre hodediameter: | 73 mm |
| Hodebredde (hullengde) (C1): | 19 mm |
| Total høyde (L6): | 87,5 mm |
| Materiale: | Smidd stål |
Mac Power Leddhode for Sveising – 30 mm – GK30DO
kr 308
kr 246,40 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering







