| Vekt | 0,145 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | GE30DO |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 30 mm |
| Utvendig diameter (D): | 47 mm |
| Bredde, ytterring (C): | 18 mm |
| Lager: Pakning: | Åpen |
| Lager, Materiale: | Stål |
| Kulediameter (dk): | 40 mm |
| Lager, Modelltype: | Sfæriske radiallager |
Mac Power Radialt, Sfærisk Glidelager – 30×47 mm – GE30DO
kr 84
kr 67,20 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering



