INA/FAG Radialt, Sfærisk Glidelager – 30×47 mm – GE30-DO
Originalt delenummer: GE30-DO
Produktdetaljer
- Krever vedlikehold
- Smurt kobling stål/stål
- Påfølgende smøring er mulig
kr 459
kr 367,20 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering
Originalt delenummer: GE30-DO
| Vekt | 0,15 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | GE30-DO |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 30 mm |
| Utvendig diameter (D): | 47 mm |
| Bredde, innerring (B): | 22 mm |
| Bredde, ytterring (C): | 18 mm |
| Lager: Pakning: | Åpen |
| Lager, Materiale: | Stål |
| Statisk radialbelastning: | 311 kN |
| Kulediameter (dk): | 40,7 mm |
| Lager, Modelltype: | Sfæriske radiallager |
Sfærisk Glidelager