SKF Radialt, Sfærisk Glidelager – 30×47 mm – GE30ES
Originalt delenummer: GE30ES
kr 426
kr 340,80 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering
Originalt delenummer: GE30ES
| Vekt | 0,154 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | GE30ES |
| Lager: Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 30 mm |
| Utvendig diameter (D): | 47 mm |
| Bredde, innerring (B): | 22 mm |
| Bredde, ytterring: | 18 mm |
| Lager: Pakning: | Åpen |
| Smørbar: | Nei |
| Lager, Materiale: | Stål |
| Dynamisk radialbelastning: | 62 kN |
| Statisk radialbelastning: | 310 kN |
| Lager, Modelltype: | Sfæriske radiallager |
Sfærisk Glidelager