INA/FAG Leddhode for sveising – 30×73 mm – GK30-DO
Originalt delenummer: GK30-DO
kr 1894Gratis frakt!
kr 1515,20 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering
Originalt delenummer: GK30-DO
| Vekt | 0,669 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | GK30-DO |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter: | 30 mm |
| Grunnleggende belastning klassifisering dyn@ Cr: | 62 300kN |
| Grunnleggende belastning klassifisering stat@ Cor: | 95 700kN |
| Diameter senter: | 40 mm |
| Avstand base sentrert aksel: | 51 mm |
| Høyde hus: | 19 mm |
| Lengde senter: | 4 mm |
| Lengde (L7): | 37 mm |
| Lengde: | 87,5 mm |
| ß: | 7 |
| Ytre diameter lager: | 47 mm |
| Ytre diameter innvendig ring: | 34,2 mm |
| Utvendig diameter: | 73 mm |
| Bredde: | 87,50 mm |