| Vekt | 0,465 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | GK25DO |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 25 mm |
| Bredde (B): | 20 mm |
| Lager utvendig diameter (D): | 42 mm |
| Utvendig diameter av innerring (D1): | 29,3 mm |
| Kantvinkel (ß): | 7° |
| Diameter for senterbolt (D7): | 4 mm |
| Avstand fra aksel til senter (L7): | 32 mm |
| Akseldiameter: | 33,5 mm |
| Avstand fra senterhull til bunn (H2): | 45 mm |
| Ytre hodediameter: | 64 mm |
| Hodebredde (hullengde) (C1): | 17 mm |
| Total høyde (L6): | 77 mm |
| Materiale: | Smidd stål |
Mac Power Leddhode for Sveising – 25 mm – GK25DO
kr 170
kr 136 + mva
6 stk på lager i Evje







