| Vekt | 0,112 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | GE25DO |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 25 mm |
| Utvendig diameter (D): | 42 mm |
| Bredde, ytterring (C): | 16 mm |
| Lager: Pakning: | Åpen |
| Lager, Materiale: | Stål |
| Kulediameter (dk): | 35 mm |
| Lager, Modelltype: | Sfæriske radiallager |
Mac Power Radialt, Sfærisk Glidelager – 25×42 mm – GE25DO
kr 72
kr 57,60 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering



