INA/FAG Radialt, Sfærisk Glidelager – 25×42 mm – GE25-DO
Originalt delenummer: GE25-DO
Produktdetaljer
- Krever vedlikehold
- Smurt kobling stål/stål
- Påfølgende smøring er mulig
kr 480
kr 384 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering
Originalt delenummer: GE25-DO
| Vekt | 0,119 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | GE25-DO |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 25 mm |
| Utvendig diameter (D): | 42 mm |
| Bredde, innerring (B): | 20 mm |
| Bredde, ytterring (C): | 16 mm |
| Lager: Pakning: | Åpen |
| Lager, Materiale: | Stål |
| Dynamisk radialbelastning: | 48,3 kN |
| Kulediameter (dk): | 35,5 mm |
| Lager, Modelltype: | Sfæriske radiallager |
Sfærisk Glidelager