INA/FAG Leddhode for sveising – 25×64 mm – GK25-DO
Originalt delenummer: GK25-DO
kr 1796Gratis frakt!
kr 1436,80 + mva
På fjernlager, 4 til 8 dager levering
Originalt delenummer: GK25-DO
| Vekt | 0,45 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | GK25-DO |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter: | 25 mm |
| Grunnleggende belastning klassifisering dyn@ Cr: | 48 300kN |
| Grunnleggende belastning klassifisering stat@ Cor: | 70 800kN |
| Diameter senter: | 33,5 mm |
| Avstand base sentrert aksel: | 45 mm |
| Høyde hus: | 17 mm |
| Lengde senter: | 4 mm |
| Lengde (L7): | 32 mm |
| Lengde: | 77 mm |
| ß: | 7 |
| Ytre diameter lager: | 42 mm |
| Ytre diameter innvendig ring: | 29,3 mm |
| Utvendig diameter: | 64 mm |
| Bredde: | 77 mm |