SKF Radialt, Sfærisk Glidelager – 35×55 mm – GE35ES
Originalt delenummer: GE35ES
kr 564
kr 451,20 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering
Originalt delenummer: GE35ES
| Vekt | 0,222 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | GE35ES |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 35 mm |
| Utvendig diameter (D): | 55 mm |
| Bredde, innerring (B): | 25 mm |
| Bredde, ytterring (C): | 20 mm |
| Lager: Pakning: | Åpen |
| Smørbar: | Nei |
| Lager, Materiale: | Stål |
| Statisk radialbelastning: | 400 kN |
| Lager, Modelltype: | Sfæriske radiallager |
Sfærisk Glidelager