INA/FAG Radialt, Sfærisk Glidelager – 35×55 mm – GE35-DO
Originalt delenummer: GE35-DO
kr 613
kr 490,40 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering
Originalt delenummer: GE35-DO
| Vekt | 0,235 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | GE35-DO |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 35 mm |
| Utvendig diameter (D): | 55 mm |
| Bredde, innerring (B): | 25 mm |
| Bredde, ytterring: | 20 mm |
| Lager: Pakning: | Åpen |
| Lager, Materiale: | Stål |
| Dynamisk radialbelastning: | 79,9 kN |
| Statisk radialbelastning: | 400 kN |
| Kulediameter (dk): | 47 mm |
| Lager, Modelltype: | Sfæriske radiallager |
Sfærisk Glidelager