| Vekt | 0,12 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | GE25LO |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter: | 25 mm |
| Utvendig diameter: | 42 mm |
| Bredde, ytterring: | 16 mm |
| Lager: Pakning: | Åpen |
| Lager, Materiale: | Stål |
| Lager, Modelltype: | Sfæriske radiallager |
Mac Power Radialt, Sfærisk Glidelager – 25×42 mm – GE25LO
kr 165
kr 132 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering



