INA/FAG Radialt, Sfærisk Glidelager – 25×42 mm – GE25-LO
Originalt delenummer: GE25-LO
kr 1071Gratis frakt!
kr 856,80 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering
Originalt delenummer: GE25-LO
| Vekt | 0,127 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | GE25-LO |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 25 mm |
| Utvendig diameter (D): | 42 mm |
| Bredde, innerring (B): | 25 mm |
| Bredde, ytterring: | 16 mm |
| Lager: Pakning: | Åpen |
| Lager, Materiale: | Stål |
| Statisk radialbelastning: | 241 kN |
| Kulediameter: | 35,5 mm |
| Lager, Modelltype: | Sfæriske radiallager |
Sfærisk Glidelager