| Vekt | 1,962 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | GK45DO |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 45 mm |
| Bredde (B): | 32 mm |
| Lager utvendig diameter (D): | 68 mm |
| Utvendig diameter av innerring (D1): | 50,7 mm |
| Kantvinkel (ß): | 7° |
| Diameter for senterbolt (D7): | 6 mm |
| Avstand fra aksel til senter (L7): | 52 mm |
| Akseldiameter: | 58 mm |
| Avstand fra senterhull til bunn (H2): | 77 mm |
| Ytre hodediameter: | 102 mm |
| Hodebredde (hullengde) (C1): | 27 mm |
| Total høyde (L6): | 128 mm |
| Materiale: | Smidd stål |
Mac Power Leddhode for Sveising – 45 mm – GK45DO
kr 863
kr 690,40 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering






