| Vekt | 0,403 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | GE45DO2RS |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 45 mm |
| Utvendig diameter (D): | 68 mm |
| Bredde, ytterring (C): | 25 mm |
| Lager: Pakning: | 2RS |
| Lager, Materiale: | Stål |
| Kulediameter (dk): | 60 mm |
| Lager, Modelltype: | Sfæriske radiallager |
Mac Power Radialt, Sfærisk Glidelager – 45×68 mm – GE45DO2RS
kr 239
kr 191,20 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering


