| Vekt | 0,254 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | GK20DO |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 20 mm |
| Bredde (B): | 16 mm |
| Lager utvendig diameter (D): | 35 mm |
| Utvendig diameter av innerring (D1): | 24,1 mm |
| Kantvinkel (ß): | 9° |
| Diameter for senterbolt (D7): | 4 mm |
| Avstand fra aksel til senter (L7): | 27 mm |
| Akseldiameter: | 27,5 mm |
| Avstand fra senterhull til bunn (H2): | 38 mm |
| Ytre hodediameter: | 53 mm |
| Hodebredde (hullengde) (C1): | 13 mm |
| Total høyde (L6): | 64,5 mm |
| Materiale: | Smidd stål |
Mac Power Leddhode for Sveising – 20 mm – GK20DO
kr 148
kr 118,40 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering







