INA/FAG Leddhode for sveising – 20×53 mm – GK20-DO
Originalt delenummer: GK20-DO
kr 1459Gratis frakt!
kr 1167,20 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering
Originalt delenummer: GK20-DO
| Vekt | 0,244 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | GK20-DO |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter: | 20 mm |
| Grunnleggende belastning klassifisering dyn@ Cr: | 29 600kN |
| Grunnleggende belastning klassifisering stat@ Cor: | 53 700kN |
| Diameter senter: | 27,5 mm |
| Avstand base sentrert aksel: | 38 mm |
| Høyde hus: | 13 mm |
| Lengde senter: | 4 mm |
| Lengde (L7): | 27 mm |
| Lengde: | 64,5 mm |
| ß: | 9 |
| Ytre diameter lager: | 35 mm |
| Ytre diameter innvendig ring: | 24,1 mm |
| Utvendig diameter: | 53 mm |
| Bredde: | 64,50 mm |