| Vekt | 0,111 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | GK15DO |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 15 mm |
| Bredde (B): | 12 mm |
| Lager utvendig diameter (D): | 26 mm |
| Utvendig diameter av innerring (D1): | 18,4 mm |
| Kantvinkel (ß): | 8° |
| Diameter for senterbolt (D7): | 4 mm |
| Avstand fra aksel til senter (L7): | 20 mm |
| Akseldiameter: | 21 mm |
| Avstand fra senterhull til bunn (H2): | 31 mm |
| Ytre hodediameter: | 40 mm |
| Hodebredde (hullengde) (C1): | 10 mm |
| Total høyde (L6): | 51 mm |
| Materiale: | Smidd stål |
Mac Power Leddhode for Sveising – 15 mm – GK15DO
kr 169
kr 135,20 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering






