| Vekt | 0,025 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | GE15DO |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 15 mm |
| Utvendig diameter (D): | 26 mm |
| Bredde, ytterring (C): | 9 mm |
| Lager: Pakning: | Åpen |
| Lager, Materiale: | Stål |
| Kulediameter (dk): | 22 mm |
| Lager, Modelltype: | Sfæriske radiallager |
Mac Power Radialt, Sfærisk Glidelager – 15×26 mm – GE15DO
kr 86
kr 68,80 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering


