INA/FAG Radialt, Sfærisk Glidelager – 30×47 mm – GE30-DO-2RS
Originalt delenummer: GE30-DO-2RS
kr 565
kr 452 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering
Originalt delenummer: GE30-DO-2RS
| Vekt | 0,144 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | GE30-DO-2RS |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 30 mm |
| Utvendig diameter (D): | 47 mm |
| Bredde, innerring (B): | 22 mm |
| Bredde, ytterring: | 18 mm |
| Lager: Pakning: | 2RS |
| Lager, Materiale: | Stål |
| Dynamisk radialbelastning: | 62,3 kN |
| Statisk radialbelastning: | 311 kN |
| Kulediameter (dk): | 40,7 mm |
| Lager, Modelltype: | Sfæriske radiallager |