SKF Radialt, Sfærisk Glidelager – 30×47 mm – GE30ES2RS
Originalt delenummer: GE30ES2RS
kr 449
kr 359,20 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering
Originalt delenummer: GE30ES2RS
| Vekt | 0,144 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | GE30ES2RS |
| Lager: Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 30 mm |
| Utvendig diameter (D): | 47 mm |
| Bredde, innerring (B): | 22 mm |
| Bredde, ytterring (C): | 18 mm |
| Lager: Pakning: | RS |
| Lager, Materiale: | Stål |
| Lager, Modelltype: | Sfæriske radiallager |