Fotlager UCP – 50 mm – UCP210GP
Produktdetaljer
- Innvendig lager har en forlenget innerring på begge sider med 2 justeringsskruer
- Kan smøres
- Selvjusterende kulelager
- Med bred innerring og kulelager
- Merk: fargen kan avvike fra bildet
kr 263
kr 210,40 + mva
24 stk på lager i Evje
Produktdetaljer
| Vekt | 2,67 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | UCP210GP |
| Lager: Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 50 mm |
| Husets lengde (a): | 206 mm |
| Husets bredde (b): | 60 mm |
| Total høyde (W): | 112 mm |
| Avstand mellom monteringshull (E): | 159 mm |
| Aksel, vertikal avstand (h): | 57,2 mm |
| Lager, innerringbredde (Bi): | 51,6 mm |
| Hustype: | Stållager |