Fotlager 50 mm – UCP210
Passer til:
- Merke: Kverneland
- Modell:
- Originale delenummer: KW 111001050
kr 536
kr 428,80 + mva
16 stk på lager i Evje
| Vekt | 2,68 kg |
|---|---|
| Passer til: | |
| Originalt nummer: | UCP210 |
| Lager: Merke: | |
| Innvendig diameter: | 50 mm |
| Husets lengde: | 206 mm |
| Husets bredde: | 60 mm |
| Total høyde (w): | 114 |
| Avstand mellom monteringshull (e): | 159 mm |
| Aksel, vertikal avstand (h): | 57,2 mm |
| Flenstykkelse: | 21 mm |
| Lager, innerringbredde (Bi): | 51,6 mm |
| Hulldiameter: | 20x23x mm |
| Dynamisk belastning index (kN) | 35 |
| Statisk belastning (kN) | 20,7 |
| Husets materialtype: | Støpejern |
| Lagermateriale: | GG25 |
| j | 65 |