| Vekt | 0,13 kg |
|---|---|
| Passer til: | |
| Originalt nummer: | 1429620 |
| Lager: Merke: | |
| Lager: Innvendig diameter: | 50 mm |
| Lager: Utvendig diameter: | 54 mm |
| Lager: Bredde: | 50 mm |
| Lengde: | 50 mm |
| Lager: Materiale: | Kopper |
| Min. arbeidstemperatur: | -40 °C |
| Maksimal akselhastighet: | 2,5 m/s |
| Radial belastning, dynamisk: | 140 N/m² |
| Radial belastning, statisk: | 250 N/m² |
Stoll Glidelager – 50x54x50 mm – 1429620
kr 499
kr 399,20 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering
