| Vekt | 0,032 kg |
|---|---|
| Passer til: | |
| Originalt nummer: | 1429610 |
| Lager: Merke: | |
| Lager: Innvendig diameter: | 30 mm |
| Lager: Utvendig diameter: | 34 mm |
| Lager: Bredde: | 25 mm |
| Lengde: | 25 mm |
| Lager: Materiale: | Kopper |
| Min. arbeidstemperatur: | -40 °C |
| Maksimal akselhastighet: | 2,5 m/s |
| Radial belastning, dynamisk: | 140 N/m² |
| Radial belastning, statisk: | 250 N/m² |
Stoll Glidelager – 30x34x25 mm – 1429610
kr 224
kr 179,20 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering




