SKF Sporkulelager Z-ZZ C3/C4 – 65x140x33 mm – 63132ZC3
Originalt delenummer: 63132ZC3
kr 2076Gratis frakt!
kr 1660,80 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering
Originalt delenummer: 63132ZC3
| Vekt | 2,172 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | 63132ZC3 |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 65 mm |
| Utvendig diameter (D): | 140 mm |
| Bredde (B): | 33 mm |
| Lager: Antall rader: | 1 |
| Lager: Pakning: | ZZ |
| Lager: Form på indre ring: | Sylindrisk |
| Lager: Materiale: | Stål |
| Radial innvendig klaringskode: | C3 |
| Smørbar: | Nei |
| Dynamisk radialbelastning: | 97,5 kN |
| Statisk radialbelastning: | 60 kN |
| Maks. rotasjonshastighet: | 5300 r/min |
| Ref. rotasjonshastighet: | 10000 r/min |
| Overflatebehandling: | n/a |