SKF Sporkulelager CN – 7x22x7 mm – 627
Originalt delenummer: 627
kr 196
kr 156,80 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering
Originalt delenummer: 627
| Vekt | 0,012 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | 627 |
| Lager: Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 7 mm |
| Utvendig diameter (D): | 22 mm |
| Bredde (B): | 7 mm |
| Lager: Antall rader: | 1 |
| Lager: Pakning: | Åpen |
| Lager: Form på indre ring: | Sylindrisk |
| Lager: Materiale: | Stål |
| Radial innvendig klaringskode: | CN |
| Smørbar: | Nei |
| Statisk radialbelastning: | 1370 N |
| Maks. rotasjonshastighet: | 45000 r/min |
| Ref. rotasjonshastighet: | 70000 r/min |