SKF Sfærisk Rullelager – 35x72x23 mm – 22207EC3
Originalt delenummer: 22207EC3
Produktdetaljer
- Tung radiell belastning og skrå stilling på akselen
- Pumper og ventilatorer
- Kraner
- Transportbånd
kr 2598Gratis frakt!
kr 2078,40 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering
Originalt delenummer: 22207EC3
| Vekt | 0,45 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | 22207EC3 |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 35 mm |
| Utvendig diameter (D): | 72 mm |
| Bredde (B): | 23 mm |
| Lager: Antall rader: | 2 |
| Lager: Pakning: | Åpen |
| Smørbar: | Ja |
| Lager, Materiale: | Stål |
| Lager, Form på indre ring: | Sylindrisk |
| Radial innvendig klaringskode: | C3 |
| Maks. rotasjonshastighet: | 12000 r/min |
| Ref. rotasjonshastighet: | 9000 r/min |
| Dynamisk radialbelastning: | 88,8 kN |
| Statisk radialbelastning: | 85 kN |
| Lager, Modelltype: | Sfæriske rullelager |