SKF Sfærisk Rullelager – 30x72x19 mm – 21306CC
Originalt delenummer: 21306CC
Produktdetaljer
- Tung radiell belastning og skrå aksiallast
- Pumper og vifter
- Kraner
- Transportbånd
kr 3505Gratis frakt!
kr 2804 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering
Originalt delenummer: 21306CC
| Vekt | 0,431 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | 21306CC |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 30 mm |
| Utvendig diameter (D): | 72 mm |
| Bredde (B): | 19 mm |
| Lager: Antall rader: | 2 |
| Lager: Pakning: | Åpen |
| Smørbar: | Nei |
| Lager, Materiale: | Stål |
| Lager, Form på indre ring: | Sylindrisk |
| Radial innvendig klaringskode: | CN |
| Maks. rotasjonshastighet: | 10000 r/min |
| Ref. rotasjonshastighet: | 8200 r/min |
| Dynamisk radialbelastning: | 65,7 kN |
| Statisk radialbelastning: | 61 kN |
| Lager, Modelltype: | Sfæriske rullelager |