SKF Sfærisk Rullelager – 30x62x20 mm – 22206E
Originalt delenummer: 22206E
Produktdetaljer
- Tung radiell belastning og skrå aksiallast
- Pumper og vifter
- Kraner
- Transportbånd
kr 2588Gratis frakt!
kr 2070,40 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering
Originalt delenummer: 22206E
| Vekt | 0,291 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | 22206E |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 30 mm |
| Utvendig diameter (D): | 62 mm |
| Bredde (B): | 20 mm |
| Lager: Antall rader: | 2 |
| Lager: Pakning: | Åpen |
| Smørbar: | Ja |
| Lager, Materiale: | Stål |
| Lager, Form på indre ring: | Sylindrisk |
| Radial innvendig klaringskode: | CN |
| Maks. rotasjonshastighet: | 14000 r/min |
| Ref. rotasjonshastighet: | 10000 r/min |
| Dynamisk radialbelastning: | 66,1 kN |
| Statisk radialbelastning: | 60 kN |