SKF Sfærisk Rullelager – 150x270x96 mm – 23230CCC3W33
Originalt delenummer: 23230CCC3W33
Produktdetaljer
- Tung radiell belastning og skrå stilling på akselen
- Pumper og ventilatorer
- Kraner
- Transportbånd
kr 50110Gratis frakt!
kr 40088 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering
Originalt delenummer: 23230CCC3W33
| Vekt | 24,68 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | 23230CCC3W33 |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 150 mm |
| Utvendig diameter (D): | 270 mm |
| Bredde (B): | 96 mm |
| Lager: Antall rader: | 2 |
| Lager: Pakning: | Åpen |
| Smørbar: | Nei |
| Lager, Materiale: | Stål |
| Lager, Form på indre ring: | Sylindrisk |
| Maks. rotasjonshastighet: | 2200 r/min |
| Dynamisk radialbelastning: | 1129 KN |
| Statisk radialbelastning: | 1460 KN |
| Belastning klassifisering dyn. Cr: | 1129 kN |
| Belastning klassifisering stat. Cor: | 1460 kN |
| Lager, Modelltype: | Sfæriske rullelager |