SKF Radialt, Sfærisk Glidelager – 40×62 mm – GE40ES
Originalt delenummer: GE40ES
kr 839
kr 671,20 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering
Originalt delenummer: GE40ES
| Vekt | 0,321 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | GE40ES |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 40 mm |
| Utvendig diameter (D): | 62 mm |
| Bredde, innerring (B): | 28 mm |
| Lager: Pakning: | Åpen |
| Smørbar: | Nei |
| Lager, Materiale: | Stål |
| Dynamisk radialbelastning: | 100 kN |
| Statisk radialbelastning: | 500 kN |
| Lager, Modelltype: | Sfæriske radiallager |