SKF Radialt, Sfærisk Glidelager – 25×42 mm – GE25ES2RS
Originalt delenummer: GE25ES2RS
kr 393
kr 314,40 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering
Originalt delenummer: GE25ES2RS
| Vekt | 0,111 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | GE25ES2RS |
| Lager: Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 25 mm |
| Utvendig diameter (D): | 42 mm |
| Bredde, innerring (B): | 20 mm |
| Bredde, ytterring (C): | 16 mm |
| Lager: Pakning: | RS |
| Lager, Materiale: | Stål |
| Lager, Modelltype: | Sfæriske radiallager |