SKF Radialt, Sfærisk Glidelager – 12×22 mm – GE12E
Originalt delenummer: GE12E
kr 344
kr 275,20 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering
Originalt delenummer: GE12E
| Vekt | 0,016 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | GE12E |
| Lager: Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 12 mm |
| Utvendig diameter (D): | 22 mm |
| Bredde, innerring (B): | 10 mm |
| Bredde, ytterring: | 7 mm |
| Lager: Pakning: | Åpen |
| Smørbar: | Nei |
| Lager, Materiale: | Stål |
| Dynamisk radialbelastning: | 10,8 kN |
| Statisk radialbelastning: | 54 kN |
| Lager, Modelltype: | Sfæriske radiallager |