SKF Konisk Rullelager – 90x160x32,5 mm – 30218J2
Originalt delenummer: 30218J2
kr 3012Gratis frakt!
kr 2409,60 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering
Originalt delenummer: 30218J2
| Vekt | 2,628 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | 30218J2 |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 90 mm |
| Utvendig diameter (D): | 160 mm |
| Bredde (T): | 32,5 mm |
| Bredde, innerring (B): | 300 mm |
| Bredde, ytterring: | 26 mm |
| Lager: Antall rader: | 1 |
| Lager, Materiale: | Stål |
| Pakning: | Åpen |
| Kontaktvinkel: | 15,64 ° |
| Lager: Modelltype: | Koniske Rullelager |
| Lager, Form på indre ring: | Sylindrisk |