| Vekt | 0,596 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | 32012X |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 60 mm |
| Utvendig diameter (D): | 95 mm |
| Bredde (T): | 23 mm |
| Bredde, innerring: | 23 mm |
| Bredde, ytterring (C): | 17,5 mm |
| Lager: Antall rader: | 1 |
| Lager, Materiale: | Stål |
| Pakning: | Åpen |
| Kontaktvinkel: | 16 ° |
| Lager: Modelltype: | Koniske Rullelager |
| Lager, Form på indre ring: | Sylindrisk |
SKF Konisk Rullelager – 60x95x23 mm – 32012X
kr 976
kr 780,80 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering




